programátor php javascript jquery sql html css fotografie fotograf cheb grafika tvorba stránek eshop www webdesign akt portrét

programátor php javascript jquery sql html css fotografie fotograf cheb grafika tvorba stránek eshop www webdesign akt portrét

eshop na míru, SEO, grafika, 2D, 3D, www, weby, tvorba stránek, webu, internetový obchod, fotografování, textury, rendry, povrchy, struktury

e-commerce, graphics, websites, linkbuilding, photographer, photos, textures, renders, fotoganka, photobank, SEO

složenky tisk textury tvorba www stránek seo eshop eshop adidas nike puma reebok katalog-adres.cz kontakty firmy lidé nabídka
Menu
O mně
Kontakt
Nabízím
Fotografie
Hry
Koníčky
Textury
Vzkazník
Přihlásit
English

Náhodná totografie

line

Náhodná textura

line

Dále také

line katalog adres EEdesign.cz složenky podací lístky potisk

Události

line


Počítadlo

line

Dnes:

17

Týdně:

164

Měsíčně:

479

Celkem:

4636320

KoníčkyZde bych se rád zmínil ještě o některých záležitostech, koníčcích kterým se více či méně věnuji. Jestli vás tyhle informace zajímat budou nebo ne to už nechám na vás, nikoho tak samozřejmě nenutím cokoliv číst.


papoušek

Papoušek šedý neboli Žako

Zde přináším něco řádků o mém celoživotním závazku jménem Max. Maxík se vylíhnul z křapky 1.8.2008 a já jsem jeho majitelem od jeho přibližně druhého měsíce života.
Více...( přečteno: 348x )


posilovna

Domácí posilovna

Tenhle prostor bych rád vyhradil mé velké zálibě v podobě posilování. Nechci zde psát o posilování jako takovém, webu s touto tématikou je dost, ale chci zde představit domácí posilovnu kterou jsem zhotovil. Nechť je ostatním možnou inspirací.
Více...( přečteno: 355x )


vrtulnik

RC vrtulník

Tady přikládám něco řádků o modelu vrtulníku se kterým občas vyrazím ven. Opět zde nechci psát o řizení, o tom co je lepší a co ne, na to jsou větší odborníci. Jen jsem chtěl představit lidem kteří takovou hračku nemají, případně o ní přemýšlejí jak to asi funguje.
Více...( přečteno: 293x )


ponorka IX

Stavba RC ponorky

V tomto delším článku doplněným o spousty obrázků se dělím o stavbu RC-ponorky kterou jsem postavil. Tento koníček patří v modelářských kruzích asi k nejméně populárním a tak určitě neuškodí když přibude na internetu nějaká ta informace.
Více...( přečteno: 326x )


ponorka XXI

Stavba RC ponorky

Zde přináším další článek o stavbě RC-ponorky na které momentálně pracuji i když rozhodně né tak intenzivně jak bych měl. Proto tento článek bude zatím jen rozepsaný tak jak budu pokračovat.
Více...( přečteno: 372x )