e-commerce, photography, photos, webdesign, www, design, eedesign, eedes, textures, 2D, 3D, photobank, structures, 2D 3D graphics

e-commerce, graphics, websites, linkbuilding, photographer, photos, textures, renders

Menu
About me
Contact
Offer
Photogallery
Games
Hobby
Textures
Messages
Login
English

Random photo

line

Random texture

line
náhodná textura

Link

line katalog adres EEdesign.cz složenky podací lístky potisk

News

line

Počítadlo

line

Dnes:

4242

Týdně:

12250

Měsíčně:

12250

Celkem:

3966279

Strana : 1 / 4>>
Title : Nabídka posilovacích strojů2013.08.20    Time : 08:53
Zřídil jsem si speciální stránky s nabídkou posilovacích strojů které jsem začal vyrábět nenej pro sebe ale nyní i pro ostatní zájemce.
Stránky jsou k nalezení na adrese ODKAZ.
V případě zájmu lze vyrobit i jiné konstrukce nebo zařízení.
Auhor : Pepa Comments (0)Title : Výroba posilovacích strojů2013.06.14    Time : 14:22
Zdravím návštěvníky mých stránek, rád bych poznamenal že v současné době jsem rozšířil obor podnikání o specializovanou, zakázkovou výrobu posilovacíh strojů pro domácí využití.
Pokud nemáte peníze na profesionální vybavení, a ani nechcete levné posilovací stroje typu: nosnost 100kg ( míněno i se cvičencem) , pak je možná moje nabídka právě pro Vás.
Jsem schopen navrhnout a vyrobit posilovací stroje podle požadavku s ohledem nejen na cenu, ale například i prostor.
Auhor : Pepa Comments (0)Title : Nonze.cz2013.04.03    Time : 21:18
Po dost dlouhé době je asi na čase přidat něco, co snad dokazuje, že se neflákám. Pracuji (spolupracuj ) na poměrně rozsáhlém projektu s názvem Nonze. Toto jsme vymysleli a tvoříme primárně jako reakci na populární sociální síť facebook. Každý zná, většina používá. Asi nejenom mě, věřím, že více uživatelů otravuje hned několik věcí, které tam jsou. Když to vyjmenuji namátkově, asi to budou všudepřítomné reklamy, škatulkování ve smyslu takhle to budeš mít a basta, řekl bych až zbytečně složité nastavování zásadních věcí (vím, že tam je mnoho nastavení ale jakožto občasný návštěvník se v nich moc neorientuju a ani nechci) a vůbec poslední dobou přicházející informace tohle nesmíš, tohle budeš muset leda zaplatit a podobně.
Nonze.cz je na první pohled poměrně bežný katalog firem, z kterého se také přetransformoval. Postupem času se ovšem změnil a měnit bude i nadále tak, jak práce budou pokračovat.
Katalog firem je katalog firem, tam asi není moc co vysvětlovat, snad jen, že oproti některých ostatních katalogů nabízí přiložení loga, fotografií, hodnocení a nebo kontaktního formuláře. Taktéž vyhledávání a třídění je poměrně členité.
Hlavní myšlenkou Nonze je nabídnout sociální síť, kterou si můžete přizpůsobit podle požadavků svých, nikoliv majitele.
Web a profil jako takový nabízí dost možností jak si vše uspořádat podle sebe. Počínaje vybráním schématu nebo vytvořením svého, vybráním funkcí, které budete chtít používat včetně obdobné facebookovské zdi. Vše je dobrovolné a různě nastavitelné.
Další možností je, oprostit se od sociální sítě a vytvořit si prostě svůj profil na webu. Opět lze spousty věcí nastavit, zapnout, vypnout a upravit.
Taktéž jde ke svému profilu přidat webové funkce, to znamená že si vytvoříte další podstránky s obsahem a na hlavní stránku si přidáte odkazová tlačítka.
Jednotlivé funkce a možnosti se samozřejmě postupně vymýšlejí a přidáváji.
Svůj web-profil si můžete také zařadit do připravovaného katalogu. Další a zrovna vytvářenou součástí je možnost sdílení souborů.
Dalších nápadů je mnoho, ale v rámci zachování určitého tajemství si je dovolím nepublikovat.
Budeme rádi když se na nás přijdete podívat na Nonze.cz a případně přispějete obsahem, nápadem nebo naopak něčím, co byste tam nechtěli. Vyhovět se pochopitelně nedá 100% uživatelů, ale proč se o to alespoň nepokusit...obrazek
Auhor : Pepa Comments (0)Title : Nový EEshop2012.06.13    Time : 11:11
obrazek
Nabízíme nově přepracovaný, vylepšený e-shop se spoustou funkcí které oceníte. Více informací na http://www.eedesign.cz
Auhor : Pepa Comments (0)Title : Textury2012.06.13    Time : 11:10
Začínám s přesouváním textur na novou adresu http://textury.josefvrabec.cz ODKAZ. Zatím jsou stránky bez designu ovšem plně funkční.
Také zatím fungují paralerně s původní galerií textur. Až dosáhne naplnění nové galerie nějaké úrovně, bude stará galerie odstraněna a také bude žřízena její anglická verze.

Nová galerie textur mě i uživatelům nabídne více možností. Mě nesrovnatelně rychlejší a pohodlnější přidávání nových souborů, zájemcům pak lepší přehled, hledání a hlavně možnost prohlédnout si tři detaily originálních souborů které také půjdou kdykoliv v případě dostatku kreditu stáhnout.

Pro případné zájemce mohu prvním 10 zaregistrovaným dát 50Kč kreditu zdarma na případné stáhnutí a ozkoušení služby!

Do budoucna bych se rád více zaměřil na tématiku určenou nejen ke 3D modelingu ale i ostatnímu designu, čili fotografie produktů, rostliny, předmětů atd.

English:
I am transfering textures to new adress http://textures.josefvrabec.cz !
First teen registered will get 4USD for testing and downloading textures.


Auhor : Pepa Comments (0)Title : Vánoce2012.06.13    Time : 11:10
Pěkné vánoce přeji Vám všem, návštěvníkům těchto stránek, rovněžtak hodně štěstí do nového roku.

Beautifly Christmas for all visitors and happy new year!
Auhor : Pepa Comments (0)