programátor php javascript jquery sql html css fotografie fotograf cheb grafika tvorba stránek eshop www webdesign akt portrét

programátor php javascript jquery sql html css fotografie fotograf cheb grafika tvorba stránek eshop www webdesign akt portrét

eshop na míru, SEO, grafika, 2D, 3D, www, weby, tvorba stránek, webu, internetový obchod, fotografování, textury, rendry, povrchy, struktury

e-commerce, graphics, websites, linkbuilding, photographer, photos, textures, renders, fotoganka, photobank, SEO

složenky tisk textury tvorba www stránek seo eshop eshop adidas nike puma reebok katalog-adres.cz kontakty firmy lidé nabídka
Menu
O mně
Kontakt
Nabízím
Fotografie
Hry
Koníčky
Textury
Vzkazník
Přihlásit
English

Náhodná totografie

line

Náhodná textura

line
náhodná textura

Dále také

line katalog adres EEdesign.cz složenky podací lístky potisk

Události

line


Počítadlo

line

Dnes:

176

Týdně:

2704

Měsíčně:

7830

Celkem:

1377051

26 Biketrial game 2


Druhý díl této hry jsem žačal dělat již nekolik dní pred vydáním dílu prvního. Šlo sice spíš jen o přípravu než o přímou výrobu ale přeci... Bylo nutné si například vytvořit editor pohybů postavy nebo kola. V druhém dílu je oproti jedničce dost změn. Hlavní věcí je možnost libovolně rotovat většinou překážek o 360 stupňů.


To umožnilo vytvořit lépe vypadající a složitější terén. Další věcí je změna chování jezdce který již není statický obrázek ale postava složená z částí a ovládána přez 10 bodů. Tím pádem šlo vytvořit plynulejší a reálnější pohyb jezdce aniž by se enormě zvětšovali data spoustou obrázků.
Jelikož mají také všechny body gravitaci jsou i pády postavy reálnější a hlavně zábavnější. (někdy je to opravdu sranda jak se tam postava poskládá mezi překážky) Rovněž možnost měnit kolo ale i jezdce a helmy doznala zlepšení. Lze nyní měnit nejen rám kola a ráfky ale i náby, pláště, řidítka, rockringky, hlavové složení, kliky a přední kotouče.
Ovládání hry zůstalo víceméně stejné. Opět jsou zde 2 možnosti ovládáni, nicméně jedna klávesa ubyla. Je to rockring up. Nyní je tento trick sloučen s jump.
V menu samotné hry, tedy přehledu výkonů přibylo spousta ukazatelů. Hlavně jsou již jednotlivé kategorie rozděleny na: Jump, Bunnhop, Pedalup high, Pedalup lenght, Pedalkick high, Pedalkick lenght a balance. Tedy budete-li provádět daný trick, tak zlepšovat se budete pouze v něm.
Dále přibyla energie. Občas je tedy nutno jezdce nechat trochu oddychnout a nabrat sílu. Rovnováha se již podle ukazatele ovládá pouze do stran a při stání na zadním se ovládá pouze pohledem na jezdce a jeho náklonem.
Po projetí všech 50 levelů se opět odemkne editor levelů. Projetím levelů rovněž získáte bonus v podobě dvou rámů, helmy a Pepi Dresslera.
V této upravené verzi jsem odstranil původní možnost uploadovat levely ze hry na web, jde bohužel o možnost jak si na web nechat poslat viry.
Pokud by snad někdo měl pár levelů které by chtěl nabídnout ostatním, stačí mi je poslat na mail a já je sem přidám.

V každém případě doporučuji pročíst si html manuál který je ke hře přiložen. Obrázkově i textem popisuje jak ovládání hry tak i editaci vlastních levelů.
ze hry 26 biketrial game 2 ze hry 26 biketrial game 2 ze hry 26 biketrial game 2 ze hry 26 biketrial game 2